خانۀ خود را بزرگتر کنید
خانۀ خود را بزرگتر کنید

با توجه به کوچک بودن خانه‌ها در شهرهای بزرگ، یادگیری روش‌هایی برای بزرگتر نشان دادن خانه ضروری به نظر می‌رسد در اين مطلب راهكارهايي براي اين موضوع به شما نشان مي دهيم

راهنماي انتخاب اندازه فرش ماشینی
راهنماي انتخاب اندازه فرش ماشینی

انتخاب فرش با اندازه مناسب هميشه يک چالش بوده است ، يا خيلي بزرگ مي شود يا خيلي کوچک! ما امروز به شما کمک خواهيم کرد تا بهترين فرش از نظر اندازه را انتخاب کنيد و فرقي هم ندارد که فضاي شما بزرگ يا کوچک باشد.

هفت دليل براي خريد فرش فانتزي
هفت دليل براي خريد فرش فانتزي

دکوراسیون، در شهرهاي بزرگ به سمت مدرنیته و در شهرستان‌ها و شهرهای کوچک‌تر به سمت نیمه مدرن در حرکت است. از جمله المان‌های مدرنیته در منزل، فرش فانتزي يا فرش مدرن است که مستقیم بر روی مخاطب تأثیر می‌گذارد و اكنون با توجه به دستگاههاي مدرن بافت فرش در ايران به سهولت در اختيار علاقمندان قرار دارد.

چه فرشی برای چه جور جایی؟
چه فرشی برای چه جور جایی؟

پیش از آنکه برای خرید فرش اقدام کنید لازم است به برخی نکات نظیر نوع کفپوش خانه، وسعت محیط، میزان نورگیری، رنگ دیوارها و روکش مبلمان ها و پرده ها، میزان تردد در محیط و سبک فضای خانه دقت کنید. این نکات شما را در این زمینه راهنمایی می کند:

راهنماي انتخاب بهترين رنگ فرش ماشيني
راهنماي انتخاب بهترين رنگ فرش ماشيني

آلن پو شاعر و نویسنده معروف گفته است «روح یك خانه فرش است.» یعنی فرش پایه و بنيان طراحی دکوراسیون است و همه چیز وابسته به آن است. وقتی فرشی را برای یك اتاق انتخاب می‌كنید، در واقع محدوده رنگ‌های اصلی آن اتاق را نیز تعیین كرده‌اید.

whatsapp call اینستاگرام ایران داهوا